NIEZATAPIALNI

O nas

Jesteśmy zupełnie normalnymi ludźmi. Ludźmi z bagażem doświadczeń. Może trochę bardziej doświadczonymi przez los od niektórych, a od niektórych trochę mniej.

Projekt Niezatapialni jest ukoronowaniem naszych osobistych ambicji. Chłonąc życie takim jakie jest, ze wszystkimi blaskami i cieniami, upadając
i podnosząc się, dotarliśmy do momentu, w którym los zetknął nas ze sobą
i zespolił nasze zupełnie niezależne marzenia, w jeden wspólny plan – dzielenie się optymizmem z tymi, którzy najbardziej tego potrzebują.

Jeśli Ty także jesteś Niezatapialny – ta strona jest także o Tobie!

Misja

Projekt Niezatapialni powstał w celu propagowania optymizmu i inspirowania ludzi do pozytywnego myślenia. Naszą misją jest pokazać Ci, że wszyscy jesteśmy ludźmi o podobnej wrażliwości. Że każdy z nas wielokrotnie był liczony leżąc na deskach w ringu zwanym życiem. Każdy kiedyś zachłystywał się wodą, tonąc w odmętach sztormu, nie widząc brzegu. Jednak powstaliśmy, mniej lub bardziej poobijani, lecz gotowi do dalszej walki. My. Wojownicy. Niezatapialni. Uczmy się od siebie, czerpmy inspirację z naszych historii, i kochajmy życie niezależnie od tego, co nam przynosi.

Wizja

Chcemy stworzyć społeczność ludzi, którzy będą dla siebie nawzajem natchnieniem i motywacją do radzenia sobie w trudnych, niekiedy przełomowych chwilach życia. Straciłeś coś lub kogoś ważnego? Byłeś ofiarą agresji? Straciłeś sens życia? A może po prostu czujesz się samotny i nie wiesz jak sobie z tym poradzić? Odpowiedzi na wiele nurtujących Cię pytań znajdziesz tutaj. Odpowiedzi te padną nie z ust psychoterapeutów, lecz ludzi takich jak Ty, którzy byli kiedyś w tym samym co Ty miejscu, podobnie jak Ty walczyli o oddech by utrzymać się na powierzchni wzburzonego morza zdarzeń i wiesz co? Przetrwali! Twoja historia w przyszłości także może komuś pomóc.

Wartości

Pro bono

Wszystkie nasze usługi takie jak: dostęp do bloga, forum, youtube są i zawsze będą bezpłatne.

Jednak ponieważ do realizacji projektu będziemy potrzebować zaplecza finansowego, na naszej stronie dostępna będzie strona partnerska, poprzez którą będziesz mógł zainwestować w usługi profesjonalne typu trening osobisty, coaching, udział w szkoleniach i konferencji z wybranego tematu itp.

Szacunek

Szanujemy odmienność w poglądach, przekonaniach i wartościach. Każdy z nas ma inne doświadczenia. Celem projektu jest inspiracja, nie ocena strategii działania jakiegokolwiek człowieka. Potraktuj ten projekt jak szwedzki bufet. Jeśli coś Ci smakuje, zabierz to dla siebie, jeśli nie, podziękuj i zostaw dla innych.

%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close