O NAS

Jesteśmy zupełnie normalnymi ludźmi. Ludźmi z bagażem doświadczeń. Może trochę bardziej doświadczonymi przez los od niektórych, a od niektórych trochę mniej.

Projekt Niezatapialni jest ukoronowaniem naszych osobistych ambicji. Chłonąc życie takim jakie jest, ze wszystkimi blaskami i cieniami, upadając i podnosząc się, dotarliśmy do momentu, w którym los zetknął nas ze sobą i zespolił nasze zupełnie niezależne marzenia, w jeden wspólny plan – dzielenie się optymizmem z tymi, którzy najbardziej tego potrzebują.

W trakcie kilkunastu lat pracy z ludźmi podczas warsztatów automotywacji, zarządzania emocjami i radzenia sobie ze stresem, zaobserwowałem pewną bardzo pozytywną prawidłowość: każdy, absolutnie każdy człowiek ma w sobie duszę wojownika. Każdy pragnie powstać i żyć dalej, niekiedy potrzebuje jedynie światełka w tunelu, które wleje w jego duszę motywację do działania. A kto inny może być dla nas lepszym wzorem do naśladowania, jeśli nie druga osoba, doświadczona przez życie w podobny sposób? Czerpanie inspiracji z historii ludzi znanych, jak Steve Jobs, Sylwester Stallone, Anthony Robbins, Nick Vujicic czy wielu innych, to jedno. Jednak to co naprawdę nas zainspirowało i dało napęd do stworzenia Niezatapialnych, to historie zwykłych ludzi, ludzi jak Ty i ja, którzy w cichości swojego życia, niezauważeni, poza światłami reflektorów, codziennie, często samotnie prowadzą swoją walkę. I wygrywają ją, wbrew wszystkim i wszystkiemu.

Jeśli Ty także jesteś Niezatapialny – ta strona jest także o Tobie!

%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close